تواتر سپاهان

شرکت مهندسی تواتر سپاهان (درباره ما)

 تواتر سپاهان یک شرکت تحقیقاتی، تولیدی و خدماتی در زمینه آنالیز ارتعاشات است و از سال 1379 در محل اصفهان تاسیس گردید. موسسین  تواتر سپاهان براساس تجارب قبلی خود ابتدا ارائه خدمات پایش وضعیت دوره ای، همراستاسازی لیزری، بالانس محلی و مشاوره و آموزش را در برنامه اصلی شرکت قرار داده و سپس توسعه کارگاه بالانس و واحد تحقیات، طراحی و تولید سیستم های آنالیز ارتعاشات به فعالیت های اصلی شرکت اضافه گردید. در حال حاضر این شرکت با اخذ مجوز فن آفرینی از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان خدمات خود را در دو بخش اصلی تولیدی و خدماتی به صنایع مختلف فرآیندی و غیر فرآیندی داخلی و خارجی ارائه می نماید.

هدف اصلی شرکت مهندسی تواتر سپاهان توسعه تکنولوژی پایش وضعیت و بومی سازی ساخت و تولید تجهیزات آنالیز ارتعاشات است و در این راه تا کنون موفق به طراحی و ساخت تجهیزات متعدد و همچنین ارایه خدمات با کیفیت به صنایع مهم کشور از جمله نفت و گاز و پتروشیمی، نیروگاهی، شیمیایی، فولاد، سیمان و معدنی است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ما، با ما در ارتباط باشید.

ارائه خدمات با کیفیت علاوه بر ایجاد یک برند معتبر در این شاخه از صنعت، افتخارات کشوری متعددی را درباره ما به ارمغان آورده است:

1مهندس خبره انجمن پایش وضعیت

شرکت مهندسی تواتر سپاهان
2مهندس برجسته سال 96 انجمن اکوستیک و ارتعاشات

شرکت مهندسی تواتر سپاهان
3مهندس برگزیده سال 92 دانشگاه امیرکبیر

شرکت مهندسی تواتر سپاهان

مشتریان

نفت و گاز
پتروشیمی
نیروگاه
شرکت های فولاد وسیمان مرتبط با تواتر سپاهان

لوگو تواتر سپاهان

Instagram
Telegram
WhatsApp
LinkedIn
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان،
خیابان 12، شماره 308
تلفن : 03133932080   
فاکس : 03133932079
ایمیل : info@tavator.com
مراجع

کتاب ها
دانلود نرم افزار 
سمینار های جاری 
شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
keyboard_arrow_up