شرکت مهندسی تواتر سپاهان شرکت مهندسی تواتر سپاهان هدف اصلی شرکت مهندسی تواتر سپاهان توسعه تکنولوژی پایش وضعیت و بومی سازی ساخت و تولید تجهیزات آنالیز ارتعاشات است و در این راه تا کنون موفق به طراحی و ساخت تجهیزات متعدد و همچنین ارایه خدمات با کیفیت به صنایع مهم کشور از جمله نفت و گاز و پتروشیمی، نیروگاهی، شیمیایی، فولاد، سیمان و معدنی است.

محصولات تواتر سپاهان

شرکت تواتر سپاهان براساس تجربیات عملی که در استفاده از سیستم های آنالیز ارتعاشات بدست آورده است اقدام به انجام تحقیقات، طراحی و تولید برخی سیستم های آنالیز ارتعاشات با استفاده از روش ها و تکنولوژی های جدید نرم افزاری و سخت افزاری روز نموده است. مهم ترین تولیدات جاری شرکت عبارت است از:

دستگاه پرتابل VB95 اولین دستگاه پرتابل آنالایزر ارتعاش شرکت مهندسی تواتر سپاهان برای پایش وضعیت و عیب یابی ماشین های دوار است. این دستگاه نتیجه سالها تحقیق و تجربه در زمینه اندازه گیری و آنالیز ارتعاشات کارشناسان مجرب این شرکت در صنایع مختلف نفت و گاز و پتروشیمی، فولاد، سیمان، نیروگاه و .. است.

خدمات تواتر سپاهان

پایش وضعیت پایش وضعیت
بیش از دو دهه تجربه پایش وضعیت دوره ای ماشن های دوار در صنایع مختلف نفت، گاز، پتروشیمی، شیمیایی، فولاد، سیمان و …
بیشتر بدانید
انجام تست های عیب یابی لرزشی ماشین های دوار از جمله توربین، ژنراتور، کمپرسور، پمپ، فن، الکتروموتور، جعبه دنده، آسیاب و…
عیب یابی عیب یابی بیشتر بدانید
بالانس در محل انجام تست های عیب یابی لرزشی ماشین های دوار از جمله توربین، ژنراتور، کمپرسور، پمپ، فن، الکتروموتور، جعبه دنده، آسیاب و…
بالانس در محل بیشتر بدانید
انجام تست های عیب یابی لرزشی ماشین های دوار از جمله توربین، ژنراتور، کمپرسور، پمپ، فن، الکتروموتور، جعبه دنده، آسیاب و…
بالانس کارگاهی بالانس کارگاهی بیشتر بدانید
همراستاسازی همراستاسازی ماشین های دوار با استفاده ازساعت اندیکاتور و روش های مختلف و تجهیزات لیزری برای ماشین های حساس.
همراستاسازی بیشتر بدانید
آزمایشگاه آنالیز ارتعاشات سیستم اکسایتر قابل تنظیم، امکان انجام تست های کالیبراسیون، عملکرد، تشدید و … را فراهم ساخته است.
آزمایشگاه آنالیز ارتعاشات
بیشتر بدانید

آموزش و مشاوره

تکنولوژی های آنالیز ارتعاشات به طور پیوسته در حال توسعه و پیشرفت است. برای به روز بودن و استفاده بهینه از سیستم های پایش وضعیت، عیب یابی، بالانس و همراستاسازی کارشناسان درگیر با ماشین های دوار باید با آموزش پیوسته با جدید ترین تکنولوژی ها آشنا شوند. کارشناسان مجرب شرکت مهندسی تواتر سپاهان با بیش از 20 سال تجربه عملی، دوره های مختلف کاربردی را به صورت متمرکز در کحل شرکت تواتر سپاهان و همچنین به در خواست مشری به صورت اختصاصی برگزار می کند.
دوره های آموزشی این شرکت در 4 دوره 4 روزه زیر ارائه می گردد.
آنالیز ارتعاشات 1
آنالیز ارتعاشات 2
آنالیز ارتعاشات 3
بالانس تجهیزات دوار
همراستا سازی ماشین های دوار
فهرست