درباره تواتر سپاهان

شرکت مهندسی تواتر سپاهان یک شرکت تحقیقاتی، تولیدی و خدماتی در زمینه آنالیز ارتعاشات است و از سال 1379 در محل اصفهان تاسیس گردید. موسسین تواتر سپاهان براساس تجارب قبلی خود ابتدا ارائه خدمات پایش وضعیت دوره ای، همراستاسازی لیزری، بالانس محلی و مشاوره و آموزش را در برنامه اصلی شرکت قرار داده و سپس توسعه کارگاه بالانس و واحد تحقیات، طراحی و تولید سیستم های آنالیز ارتعاشات به فعالیت های اصلی این شرکت اضافه گردید. در حال حاضر این شرکت با اخذ مجوز فن آفرینی از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان خدمات خود را در دو بخش اصلی تولیدی و خدماتی به صنایع مختلف فرآیندی و غیر فرآیندی داخلی و خارجی ارائه می نماید.
هدف اصلی تواتر سپاهان توسعه تکنولوژی پایش وضعیت و بومی سازی ساخت و تولید تجهیزات آنالیز ارتعاشات است و در این راه تا کنون موفق به طراحی و ساخت تجهیزات متعدد و همچنین ارایه خدمات با کیفیت به صنایع مهم کشور از جمله نفت و گاز و پتروشیمی، نیروگاهی، شیمیایی، فولاد، سیمان و معدنی است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ما، با ما در ارتباط باشید.
ارائه خدمات با کیفیت علاوه بر ایجاد یک برند معتبر در این شاخه از صنعت، افتخارات کشوری متعددی را برای این شرکت به ارمغان آورده است:

مهندس خبره انجمن پایش وضعیت


مهندس خبره انجمن پایش وضعیت

مهندس برجسته سال 96 انجمن اکوستیک و ارتعاشات


مهندس برجسته سال 96 انجمن اکوستیک و ارتعاشات

مهندس برگزیده سال 92 دانشگاه امیرکبیر


مهندس برگزیده سال 92 دانشگاه امیرکبیر

مشتریان ما

نفت و گاز
پتروشیمی
نیروگاه
فولاد وسیمان

لوگو تواتر سپاهان

Instagram
Telegram
WhatsApp

اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان،

خیابان 12، شماره 308

تلفن : 03133932080   

فاکس : 03133932079

مراجع


معرفی کتاب های فارسی 

دانلود نرم افزار 

سمینار های جاری 

سایت های مرتبط

 

فهرست